מצלמות אבטחה בשירות האדם המודרני

לאבטחה מאז ומתמיד היה תפקיד חשוב בהישרדות העסקית והאנושית בכלל. אנו חיים בעידן בו איומים על חיינו, על חיי יקירנו או על חיי העסק שלנו מערערים את הביטחון שלנו ולשם כך פותחו פתרונות טכנולוגיים רבים בדמות מצלמות אבטחה ומערכות אזעקה מסוגים שונים. מצלמות אבטחה ככלל משרות עלינו תחושת ביטחון שכן הן משמשות להרתעת העבריינים באשר הם וגם לאחר מעשה עוזרות לנו להביא לדין את האשם ולהוכיח את חפותם של רבים אחרים החשודים במעשה. השימוש במצלמות אבטחה התרחב כיום לתחומים נוספים כגון התחבורה. רבים מחזיקים מצלמות במעגל סגור אשר מתעדות את הנסיעה ובמידה ומקבלים דו"ח על לא עוול בכפם או שעדים לפשע שמתבצע בזמן נסיעה – הרי התיעוד המושלם לבית המשפט.

מגוון רחב של מצלמות אבטחה

תחום מצלמות האבטחה הינו רחב, סוגים שונים של מצלמות ניתן למצוא בשוק ובטרם נרכוש אחת, כדאי לבדוק את המגוון הרחב ולהתאים את זו שנרכוש לצורך הספציפי שלנו – ישנן מצלמות אבטחה המתאימות יותר לשימוש ביתי בשילוב מערכות אזעקה וישנן מצלמות אשר מיועדות ומותאמות לשימוש בבתי עסק ובחברות מרובות עובדים. ניתן לחלק את הסוגים השונים של המצלמות לפי מבנה והבסיס הטכנולוגי שלהן כגון:

מצלמות אבטחה כיפה – אלו מצלמות אבטחה אשר עוטות כיפה סביבן ולכן אינן מאפשרות למתבונן להבין לאיזו כיוון מופנית המצלמה, כמו כן זווית המצלמה ניתנת לשינוי ועל כן מותאמת מאד גם לשימושים משרדיים וגם לשימוש ביתי.

מצלמות אבטחה מבוססות IR – אינפרה אדום – אלו מצלמות אבטחה אשר מסוגלות לצלם גם באור יום וגם בחשיכה מוחלטת, מתאימות מאד לשימוש של בית עסק וגם לשימוש הביתי.

מצלמות אבטחה גוף – מצלמות אבטחה אשר ניתן להרכיב עליהן עדשות שונות לקבלת צילום איכותי גם למרחקים, כתלות בסוג העדשה המורכבת ובמספר הקווים ששולטים על חדות התמונה.

אלו הם רק סוגים בודדים של מצלמות אבטחה מתוך מגוון עצום. בטרם תיגשו לרכוש את המצלמה האידיאלית לעסק שלכם או לאבטחת ביתכם, מומלץ להגדיר היטב את הצורך, דבר אשר יקל רבות על קבלת החלטות. אנו ב'שפע אבטחה' מתוך ניסיון ארוך טווח, נשמח לעזור לכם לאפיין את הצורך ולבחור את מצלמות האבטחה המושלמות עבורכם.

צרו קשר עוד היום בטלפון 052-5997779 והיוועצו עם המומחים שלנו למצלמות אבטחה כדי שתוכלו להבטיח שנת לילה רגועה לכם ולבית העסק.

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות