חשיבות כניסת הבית לביטחון האישי שלנו

פריצות הפכו למחזה שכיח בארצנו עד אשר כמעט כל אדם חווה זאת על בשרו. אם בעבר היו ממתינים הפורצים לכל הפחות עד אשר נצא מביתנו להוא יישאר ריק לביצוע זממם, הרי שהיום הגנבים אינם בוחלים לפרוץ לבתים גם כאשר אנו נמצאים בהם. במצב כזה ההגנות הרגילות כגון סורגים ואזעקות אינן מספקות מכיוון שהגנבים נכנסים במלוא מובן המילה דרך הדלת הראשית. בכדי להתמודד עם תופעה זו הרי שעלינו להשקיע מחשבה מרובה בניסיון להילחם בתופעה ולהתמודד עימה.

כיצד ניתן להתמודד עם בעיה זו?

על המערכת המבוקשת לתת לנו את הכלים הטובים ביותר בכדי שיעזרו לנו להחליט האם לתת לאותו אדם להיכנס או למנוע ממנו את הכניסה. בדיוק בשביל מטרה זו הומצאה מערכת האינטרקום שהינה אחד מהפתרונות הטכנולוגיים המרשימים ביותר בתחום הגנת הבית. האינטרקום אינו סתם עוד פיתרון, מערכות אינטרקום מחזירות לנו את הביטחון האישי ומתמודדות בהצלחה מרובה עם כל הקשיים שעולים מהפתרונות הקונבנציונאליים כגון סורגים ואזעקות. מערכת האינטרקום מגיבה בזמן אמת ומאפשרת בקרה וקבלות החלטות בהתאם למצב בשטח. מערכות האינטרקום הפכו לכה נפוצות וזאת עקב יתרונותיהן הגדולים עד אשר האינטרקום הפך לנפוץ בכל בית ובית ואין ילד שאינו יודע מה זה אינטרקום.

מה היא בעצם מערכת האינטרקום ומי זקוק לאינטרקום?

מערכות האינטרקום מותקנות בכניסה החיצונית לביתנו ומאפשר לאדם להיכנס לביתנו רק לאחר שקיבל אישור לכך מבעלי הבית. האינטרקום הינו מערכת קולית המאפשרת שיחה בזמן אמת בין האורח, שהוזמן מראש או שהגיע ללא הזמנה, לבין בעלי הבית הנמצאים בבית. בכדי לקבל שליטה ובקרה טובה יותר על אורחי הבית ניתן להתקין על גבי מערכת האינטרקום מצלמה וכך לשלב אודיו ווידאו בכדי לזהות את האדם שמדבר איתנו. מערכת האינטרקום, באמצעות התקדמות הטכנולוגיה מספקת את הפיתרון השלם ביותר בכדי להגן על ביתנו בזמן שאנו שוהים בו. עלינו לזכור כי להבדיל מהתקנת סורגים התקנת מערכות האינטרקום אינה כרוכה כלל בוויתור על פרטיותנו או על איכות חיינו וזהו אחד מיתרונותיה הגדולים של מערכת האינטרקום. מערכות האינטרקום הינן הפיתרון המושלם במחיר המושלם להגנה על הבית וניתן לומר כי מאז המצאת האינטרקום יותר ויותר אנשים מרגישים ביטחון לשהות בביתם. למעשה האינטרקום מתאים לכל אחד, עסק בית פרטי או משרד ממשלתי.

מערכות האינטרקום – לא מה שהכרנו

בשנים האחרונות חוו עולמנו מהפכה טכנולוגית שמקדמת את האנושות למקומות שעוד לא הכירה. אנו עדים לחלק קטן מאותה מהפיכה גם בתחום ההגנה על הבית, אחד המרכיבים של אותה הגנה שחוו מהפיכה הוא מערכת האינטרקום. האינטרקום כמו רבים מהעזרים הטכנולוגיים השונים חווה גם הוא התקדמות רבה שמיושמת הלכה למעשה בהגנה טובה יותר שלה אנו זוכים בביתנו. בשורות הבאות ננסה לתאר את המאפיינים הטכנולוגים החדשים של האינטרקום, תיאור זה לא נעשה בחלל ריק אלא מתוך מחשבה שעלינו להכיר באופן בסיסי לכל הפחות את המכשירים שאנו משתמשים בהם. ניתן לומר בהשאלה מפתגם מפורסם כי אצל האינטרקום המחר כבר כאן, כמובן שהדבר משפיע באופן ישיר על תחושת הביטחון שלנו.

האינטרקום – מאפיינים טכנולוגים

האינטרקום הומצא כמערכת שיחה קולית למרחקים קצרים בעיקר בתוך בניינים או בתים פרטיים גדולים. אט אט הוא תפס מקום מרכזי כמערכת המאפשרת לנו לסנן אורחים לא קוראים לביתנו וכך תפס מקום מרכזי בתפיסת הביטחון של ביתנו. בעבר מערכות האינטרקום הורכבו מרכיבים אנלוגיים בלבד, אך כיום תופסים רכיבים נוספים מקום של כבוד, כך ניתן למצוא מערכת אינטרקום המורכבת מרכיבי ווידאו או אינטרקום המחובר בזמן אמת לרשת האינטרנט. כמובן שניתן לראות גם שילובים של מערכות אינטרקום המחוברות לסלולרי שלנו ומתריעות גם כן בזמן אמת לפלאפון. כיום ניתן למצוא אינטרקום לא רק בבניינים אלא גם במערכות תחבורה המוניות כגון מטוסים ורכבות. הבדל טכנלוגי נוסף בין סוגי האינטרקום השונים ומערכות אינטרקום שונות הוא עובדת היותו של האינטרקום אלחוטי או קווי.

מערכת אינטרקום אלחוטית וקווית

מערכות אינטרקום קוויות יתוכננו לרוב מראש בעת הקמת הבניין לעומת זאת מערכת אינטרקום אלחוטית ניתן להתקין בקלות יחסית גם בבניין שלא תוכנן כך מראש. יתרון גדול נוסף של מערכת אינטרקום אלחוטית היא העובדה שניתן להזיזה בקלות יחסית מכיוון שהיא אלחוטית ואינה דורשת התקנה קווית מסובכת. לחוששים מפרצות ניתן להתקין מערכת אינטרקום אלחוטית מוצפנת שאינה ניתנת לחדירה וכך לקבל הגנה טובה יותר על הפרטיות.

'שפע טכנולוגיות' מחזיקים ברשותם את טכנולוגיית האינטרקום המפותחת ביותר שקיימת בשוק, נשמח להעמיד את שירותנו למעוניינים לשפר את ביטחון ביתם הפרטי או עסקיהם.

 

אם גם אתם מעוניינים לשמור על ביתכם בזמן שאתם נמצאים בו אנו מזמינים אתכם לקבל ייעוץ על התקנת מערכות אינטרקום מן המובילות בעולם.

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות