מערכות אזעקה – הפיתרון לשקט נפשי

מערכת אזעקה מהווה את הכלי הטוב ביותר להגנה על ביתנו ולהתרעה והרתעה מפני פורצים. מדובר בפיתרון טכנולוגי מן השורה הראשונה כאשר האזעקה מגנה על ביתנו ועסקנו ומאפשרת לנו לשהות בבית או ללכת ממנו ללא כל חשש ומורא. מערכות האזעקה שינו את כללי המשחק בין האזרח הפשוט לעבריינים והן נותנות את השקט הנפשי שכה דרוש לנו אל מול מכת הפריצות שחווה המדינה. מערכת האזעקה היא הפיתרון המושלם להגנה על ביתנו וכמעט שאינה חדירה אל מול כל ניסיון פריצה.

אילו סוגי מערכות אזעקה קיימות?

לאחר שהבנו את חשיבותן של מערכות האזעקה יש לעמוד על ההבדלים בין הסוגים השונים שלהן. עלינו להבין כי לכל מערכת אזעקה יתרונות וחסרונות ויש לברור את האזעקה הטובה ביותר לחלל הפרטי שלנו ולמאפיינים המיוחדים שלו. כך לדוגמא מערכת אזעקה שתתאים לבית פרטי במושב יתכן ותהיה שונה ממערכות אזעקה אשר יתאימו לעסק במרכז הארץ.

שני הסוגים המרכזיים של מערכות האזעקה הן מערכת אזעקה קווית ואזעקה אלחוטית. כשמן כן הן, התקנת מערכות האזעקה האלחוטיות נעשית ללא חיווט קווים ברחבי הבית ואילו התקנת מערכת האזעקה הקווית נעשית עם העברת קווים ברחבי הבית. יתרונן הגדול של מערכות האזעקה האלחוטיות הוא שהן אינן דורשות התקנה של חוטים בקיר, בנוסף אזעקה אלחוטית אינה דורשת מקור חשמלי רציף שיחבר אותה. כך בעת הפסקת חשמל מערכת האזעקה האלחוטית אינה מפסיקה לעבוד לאחר  מספר דקות זאת לעומת האזעקה הקווית אשר הגיבוי שלה בעת הפסקת חשמל מפסיק לעבוד לאחר זמן קצר.

כיצד אני יודע איזה מערכת אזעקה מתאימה לי?

ראשית הפתרון הטוב ביותר בכדי להחליט על סוג מערכות האזעקה הוא להתייעץ עם איש מקצוע המומחה לנושא וצבר ניסיון רב בתחום. שנית יש לברר מספר דברים, כגון האם הבית כבר בנוי או שמא מדובר בתכנון ראשוני שלו, האם קיימת תשתית בבית למערכת אזעקה ומה גודלו, כמובן שיש לשקול פרמטרים נוספים. לבסוף יש להתייחס גם לסוגיית המחיר ולשאלה כמה אתה רוצה להשקיע באזעקה ובמיגון ביתך. יש לזכור כי אל מול החלופה של אי התקנת מערכות האזעקה הרי שכל אזעקה קווית או אלחוטית עדיפה ותיתן תוצאות טובות בהרבה.

אם החלטת שאתה רוצה מערכת אזעקה ועתה אתה מתלבט באיזה סוג לבחור הרי שנשמח לייעץ לך ולהיות לך לעזר על סמך הניסיון הרב שצברנו בתחום.

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות